top of page
Ana Sayfa: Hoş Geldiniz

Hakkımızda

2016 yılında kurulan Jura Madencilik Mühendislik Müşavirlik San. ve Tic. Ltd. Şti. Madencilik ve Çevre Mevzuatı kapsamında faaliyet almak isteyen tüm firmalara hizmet vermektedir. Jura Madencilik olarak sektörün birçok önemli firmasına hizmet vermekten gurur duymaktayız. Firmaların ihtiyaçlarına en akılcı ve doğru çözümü en hızlı şekilde vermek organizasyon tekniğimizin bir ürünüdür. Güncel mevzuatlar çerçevesinde bilime ve akla uygun, doğru ve ilkeli yaklaşımlar sunarak firmaların minimum maliyet, maksimum kazanç, çevre dostu ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. İşte tam da bu yüzden bizi tercih etmeniz gerekmektedir. Her biri alanında uzman, ilkeli ve dürüst çalışma anlayışını hedef almış, her işin zamanında yapılması gerektiğini amaç edinmiş, çeşitli mühendislik disiplinlerinden bir araya gelmiş ve madencilik ile ilgili her türlü yardımı sağlamaya çalışan bir ekibiz. Personelimizin kendini geliştirmesi için her türlü desteği sağlayarak şirketimize her geçen gün değer katmaktayız. 
• Dürüstlük
Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Tüm müşterilerimizle ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket etmek ön plandadır.
• Gizlilik
Gizli bilgiler; çalışan, müşteri ve iş ortaklarımız kişisel verileri ile üçüncü şahıslarla yapılan "gizlilik anlaşmaları" çerçevesinde korumakla yükümlü olduğumuz bilgileri kapsar. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.
• Sorumluluk
Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma, insanlığa karşı tüm yasal, müşterilerimize karşı, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, rakiplerimize, topluma ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

bottom of page